חלופות לויאגרה טבעית

 

הוויאגרה הטבעית מופקת לרוב מצמחים. צמחי מרפא אלו יעילים בהגברת החשק המיני ושיקום זקפות אצל גברים. יתר על כן, הם בריאים להפליא ומהווים מקור מצוין לויטמין C וסיבים. מומחים מציעים לצרוך שלוש עד ארבע כוסות אבטיח ביום כדי לחקות את רמות הציטרולין שנמצאות בויאגרה. למרות היותה בריאה כל כך, הויאגרה הטבעית עשויה לעלות בעלות גבוהה יותר.

מיץ רימונים הוא פרי נוסף שפועל כוויאגרה טבעית ועמוס בנוגדי חמצון. זה גם מקור נהדר לאנרגיה ועוזר להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. אבטיח הוא פרי נוסף שמתנהג כמו ויאגרה, עם ציטרול המסייע בהורדת כלי הדם וייצור ארגינין, המגביר את זרימת הדם באזור הזקפה. בנוסף לפירות אלו, ירקות עלים ירוקים הם גם ויאגרה טבעית. ירקות אלו עשירים בויטמינים ומינרלים.

מיץ רימונים פועל כמו ויאגרה טבעית ואין לו תופעות לוואי. הוא עשיר בנוגדי חמצון ויכול להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. אבטיח הוא פרי נוסף שמתנהג כמו ויאגרה. ההצטברות באבטיח תופסת את כלי הדם, מייצרת ארגינין, שהוא מבשר לחנקן אוקסיד, הורמון חשוב בחיי המין. זה מגביר את הרגשות ונותן זקפה חזקה יותר. בנוסף נטורל ויאגרה, ירקות עלים ירוקים הם אלטרנטיבה מצוינת לויאגרה. הם מכילים ויטמינים ומינרלים המסייעים בשיפור        החשק המיני.

ויאגרה טבעית שלישית היא אבטיח. פרי זה מכיל חומצת אמינו ציטרולין, אשר מרפה את כלי הדם. לחומצת אמינו זו השפעה זהה לוויאגרה ואין לה כמעט תופעות לוואי. זוהי גם דרך טובה לטפל ב-ED קל. הוא עשיר בנוגדי חמצון ומגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. אפשרויות אחרות של ויאגרה טבעית כוללות מיץ רימונים וגינקו בילובה, עשב סיני עתיק שהפך פופולרי כחלופה לויאגרה.

לציטרולין יש השפעות דומות לויאגרה, אך היא טבעית ואין לה תופעות לוואי. זה יכול לעזור לשפר זקפה על ידי הרפיית כלי הדם. אחת החלופות הטבעיות לויאגרה היא מיץ רימונים. זוהי אלטרנטיבה מצוינת לויאגרה ומכילה נוגדי חמצון. לסוגים שונים של פירות יש השפעות דומות לוויאגרה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליך לצרוך פירות וירקות עשירים בסידן וויטמין A. זה יבטיח לך חיי מין משופרים.

זעפרן הוא תוסף צמחי נוסף שניתן לצרוך כוויאגרה טבעית. יש לו השפעות חיוביות על תפקוד זיקפה ועשויה להיות חלופה לויאגרה. זה עשוי גם לשפר את תפקוד הזקפה אצל גברים הנוטלים תרופות נוגדות דיכאון. כדי להשיג את היתרונות של זעפרן, כדאי לטחון אותו לאבקה ולקחת אותו בכוס מים. עם זאת, אל תוסיף יותר מדי. למעשה, עדיף ליטול גלולה דרך הפה.